• Ново
Модвеј Свика Отворено Двор Масичка За Кафе Во Светло Сива Боја
zoom_in

Модвеј Свика Отворено Двор Масичка За Кафе Во Светло Сива Боја

DEN 1199.84

Износ
check Во продавницата.

Соберете фази на чувствителност со Свиканата Масичка за Кафе на Отворено. Направено со синтетички ткаат од rан и алуминиумска рамка обложена со прав, Свикувањето остава позитивен впечаток кај пријателите и семејството додека го подобрува вашиот двор, двор или повлекување покрај базенот со опиплива разлика. Свиканата Масичка За Кафе на Отворено е дел од колекцијата што се менува и комбинира според спонтаните потреби на моментот. ОСВЕЖУВАЊЕ НА ДВОРОТ-Ажурирајте го вашиот двор или трем со поканување мебел на отворено. Без напор приспособете ги потребите на вашиот надворешен простор со мебел кој е одличен и за забава и за релаксација. ОТПОРЕН НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ-Со алуминиумска рамка обложена со прав, оваа модерна масичка за кафе на отворено доаѓа со светло сива синтетичка ткаење од rан, СО ув заштита за долгогодишна надворешна употреба. Современ СТИЛ - Чистите линии, квадратните агли и елегантниот профил го подобруваат модерниот изглед на оваа масичка. Оваа модуларна колекција отвора бескрајни конфигурации за да одговараат на многу прилики. МАСИЧКА За КАФЕ На ОТВОРЕНО - Совршена За дворот, градината или покрај базенот, оваа масичка за двор го извлекува максимумот од вашиот простор. Вклучува лизгање на стапалата без обележување. Димензии : 43.5 "Л х 23.5" В х 12.5 " Х.

Им се допаѓа и на купувачите..