• Ново
Истспорт уникатен ранец за проширување на брзината, нане
zoom_in

Истспорт уникатен ранец за проширување на брзината, нане

DEN 302.08

Износ
check Во продавницата.

Овој ранец има функција за проширување на потписот на East Sport за да го зголеми вашиот простор за пакување дури и повеќе од порано! Дизајниран со елегантен изглед во најразлични бои и стилови за да изберете. Ранецот за брзина на проширување на East Sport има предниот ланец на Дејзи Веб за да прикачи помали лични предмети. Предниот голем рамен џеб безбедно држи предмети како тетратки или дури и вашиот телефон или паричник. Sideебовите од странични патенти безбедни уште повеќе опрема можете да пристапите брзо по потреба. Главниот оддел безбедно има лаптоп до 15 ”, заедно со учебници, врзива плус повеќе. Дизајнирано со поставена воздушна мрежа под ленти за рамо и назад за крајната удобност на облакот кога патувате далеку. Што повеќе би можеле да побарате во ранец? Ве молиме, ја покривте брзината на проширување на East Sport! Функцијата за проширување го зголемува обемот и просторот за складирање. Преголем главен оддел со ентериер се чувствувал обложен технолошки ракав. Џебови со патенти од странична хидратација. Секако, Snap - Обезбедува главен оддел, спречува случајно отворање и делува како спречувач на кражба. Големата гумена рачка обезбедува зафат со леснотија. Внатрешен џеб за џеб на патент и клуч за кучиња. Дното на текстурата отпорна на вода. 100% рециклиран полиестер. Ограничена гаранција за живот за дополнителни детали, посетете ја : /страници /гаранција.

Им се допаѓа и на купувачите..