• Ново
Џорџ Машки Дрес Изми Поло, Пакет
zoom_in

Џорџ Машки Дрес Изми Поло, Пакет

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Дресот на џорџ измиен поло е мек, удобен и подготвен за се што ќе подготви денот. Оваа кошула нуди полиран секојдневен стил кој е идеален за работа или игра. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 6'1", Половината : 30-1/2", Градите : 37", Рамената : 45". Моделот носи големина М. 2-пакетот вклучува : 2 кошули. Плакета со три копчиња. Супер-меко чувство. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Џерси Изми Поло Маица За Мажи Од Џорџ.

Им се допаѓа и на купувачите..