• Ново
Голем рагби рагби рагби на мажите со долг ракав
zoom_in

Голем рагби рагби рагби на мажите со долг ракав

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Кошулата со рагби се врати за да го зачувате вашиот стил на викенд. Солидниот братучед на Поло е светла и шарена и нуди голема удобност и стил. Совршено самостојно .. но се виде под блејзери за нов слоевит изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Јака од кошула со плоча со три копчиња. 70% памук/30% полиестер. Машина за перење. Направено во Индија.

Им се допаѓа и на купувачите..