• Ново
Chaps Thermal Waffle Thermal Waffle Thermal Waffle XS до 4xB
zoom_in

Chaps Thermal Waffle Thermal Waffle Thermal Waffle XS до 4xB

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Пријатно до оваа атлетска инспирирана термичка Хенли направена од вафли плетен памук и поли мешавина. Вафл плетен термички стајлинг. Потпис везени поглавја од левото градите. Контрастна прислушување на вратот на вратот. Машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..