• Ново
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Рамен Закосен Ланец За Тротоари
zoom_in

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Рамен Закосен Ланец За Тротоари

DEN 1744.00

Износ
check Во продавницата.

Останете елегантни со овој прекрасен ѓердан од синџир од 10 каратно жолто злато. Модерен изглед, овој ланец со синџир долг 20 инчи и широк 8,25 мм има дизајн на рамен закосен синџир на рабници, подобрен со висока полирана завршница за раскошна привлечност. Заштитува со затворач од јастог, овој цврст ѓердан ќе направи идеален начин да го комплетирате вашиот стил.Метална Тежина : 55,80 Грама Тип на накит : Стил На Финехан : Рамен Закосен Синџир На Рабници Финиш : Висок Полски Пол : машки затворач : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 10 Каратметални Бои : Жолти Димензии : 20-инчен х 8,25 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за Чување или давање подароци.Земја На Потекло : Јужна Африка Полиран. 10кт Жолто злато. Јастог. Цврсто.

Им се допаѓа и на купувачите..