• Ново
Фрагарн Машки Печатен Дуксер На Отворено Етнички Печатени Лабави Долги Ракави
zoom_in

Фрагарн Машки Печатен Дуксер На Отворено Етнички Печатени Лабави Долги Ракави

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Големина : М Биста : 106см/41.73" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 67см/26.38" Должина : 70см/27.56"Големина : Л Биста : 112см/44.09" Рамо : 52см/20.47" Ракав : 70см/27.56" Должина : 73см/28.74"Големина : XL Биста : 118см/46,46" рамо : 55см/21,65" ракав : 73см/28,74" должина : 76см/29,92"големина : 2хл Биста : 124см/48,82" рамо : 58см/22,83" ракав : 76см/29,92" должина : 79см/31,10"големина : 3хл биста : 128см/50,39" рамо : 60см/23,62" ракав : 78см/30,71" должина : 81см/31,89"големина : 4хл Биста : 134см/52,76" рамо : 63см/24,80" ракав : 80см/31,50" должина : 83см/32,68"стилски И моден Дизајн ве прават Попривлечни.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Запознавање, слободно време, патување, патување, шопингвидливо . Изработката е убава и уредна внатре и надвор. Изработката е повисока од истото ниво. Малата структура на задната страна е уредно распоредена. Ткаенината е мека и удобна. Текстурата е јасна и природнастил : Секојдневен,Моден носењето ќе направи да изгледате поубаво.Прилика : Секојдневно, Секојдневно ткаенината е мека, практична и издржлива, лесна за грижа, а горниот дел од телото е воздржан, удобен и не tight.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Совршено со вашите омилени тексас фармерки итн.Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Висат Или Линија Должина На Сув Ракав : Долг Род : Менматеријал : Полиестерсе препорачува рачно миење, не белење, закачување за сушење и одделни бои за да се избегне боење1 машки врвен Машки Печатен Дуксер На Отворено Етнички Печатени Лабави Долги Ракави. машки врвови тенкови блузи мажи црн резервоар врвни мажи бели резервоари за мажи тенкови за теретана за мажи резервоари за компресија врвни мажи машки резервоари за тенкови за мажи врвни капи за мажи тенкови за мажи врвни машки тенкови за мажи врвни резервоари за мажи компресирај го пакетот долна кошула. машка кошула поло маици за мажи кошули со долги ракави за мажи кошули за мажи фланелна кошула за мажи компресивни кошули за мажи хавајска кошула за мажи фустани кошули за мажи маици за мажи бели маици за мажи маици за мажи пакет тренингот кошули за мажи машки.

Им се допаѓа и на купувачите..