• Ново
Машки Дијабетични И Циркулаторни Чорапи На Екипажот Парови
zoom_in

Машки Дијабетични И Циркулаторни Чорапи На Екипажот Парови

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Машките Чорапи на Д-р Шол се идеални за некој што има општи здравствени проблеми со стапалата или чувствителна кожа. Тие се исто така паметен избор за секој што претпочита меко, необврзувачко вклопување. Овие чорапи на екипажот На Д-р Шол имаат мек, удобен врв што одговара на вашите нозе и нема да ја ограничи циркулацијата. Тие имаат антимикробна технологија која е дизајнирана да ги одржува свежи. Четирите пара чорапи со должина на екипажот се конструирани да бидат издржливи и лесни за облекување. Тие им обезбедуваат на вашите стапала здравствени придобивки што ви се потребни секој ден со нога од половина перница за да ви обезбедат малку дополнително полнење. Мекиот истегнувачки врв е дизајниран нежно да одговара на вашата нога за да ви обезбеди идеално вклопување. Овие чорапи ќе ви овозможат дополнителна удобност што ја барате за вашите нежни стапала. Машки Чорапи На Екипажот На д-р Шол 4 Пара : 4 пара пакет, должина на екипажот. Одговара на големината на чевлите 7-12. Чорапите на екипажот на д-р Шол имаат половина перница нога. Бакарни јонски предива. Мекиот истегнувачки врв нежно одговара на вашата нога. Достапно во големини 7-12. Достапно во сива/морнарица и каки/црна боја.

Им се допаѓа и на купувачите..