• Ново
Зодани Мажи Станови Мрежести Тренери Нелизгачки Патики Машки Секојдневни Чевли Прилагодлив Ремен За Дишење Сива 7.5
zoom_in

Зодани Мажи Станови Мрежести Тренери Нелизгачки Патики Машки Секојдневни Чевли Прилагодлив Ремен За Дишење Сива 7.5

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Секојдневни Чевли, Станови, Чевли На Плажа, Секојдневни Патики, Чевли За Пешачење, Чевли На Отворено Тип На Шема На Чевли : Цврста Боја : Сива, црна (По Избор)Големина : САД 5.5, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 9, САД 9.5, САД 10.5, САД 11, САД 12 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Мрежа+Материјал за Кожен Ѓон : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Кука И Јамка : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Топ Сезона : Пролет, Лето ,all прилика : секојдневна, Дневна, Внатрешна, НАДВОРЕШНА, ПРАЗНИЧНА, ПЛАЖА, СПОРТСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Кожа што дише и мрежест горен дел, со затворен кружен прст.2. Редовно вклопување, лесно лизгање на конструкцијата со кука и јамка на стапалото.3. Ѓон против Лизгање : гумениот надворешен ѓон помага да се обезбеди подобра влечна сила и издржливост, обезбедува зафат.4. Обичните чевли се совршени за плажа, Секојдневно, Пешачење, Трчање, Патување, Атлетика, Вежбање, Теретана, Тенис На Отворено, Патување, Вежбање, Тренинг, Џогирање, Велосипед и други спортови на отворено.Содржина на пакетот : 1 Пар Обични Чевли За Мажи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Удобен Материјал : ткаенина за Дишење и вамп од кожа, силна и издржлива, фитилна пот и влага, мека и удобна, лесна и дише за да се зголеми удобноста. Ѓон против Лизгање : ѓонот е изработен од дизајн против вибрации и против лизгање, кој обезбедува лесно амортизирање, го подобрува триењето на ѓонот и е отпорен на лизгање и абење. Лесни За Носење : Модните Патики на отворено имаат практично, прилагодливо затворање на магичната лента за безбедно вклопување и лесно вклучување/исклучување, за да бидете безбедни. Стил : мажи обични патики, удобни секојдневни чевли за мажи, лесни чевли за мажи, модни машки обични чевли за плажа, чевли за пешачење за мажи. Повод : Модерните и едноставни секојдневни патики се најпогодни за работа, трчање, пешачење, кампување, пешачење, пешачење и спорт.

Им се допаѓа и на купувачите..