• Ново
Летни Фустани За Жени Работат Печатење Без Ракави V Вратот Макси Фустан Лабава Бохо Плажа Долго Сонце Со Џебови Фустан За Сонце
zoom_in

Летни Фустани За Жени Работат Печатење Без Ракави V Вратот Макси Фустан Лабава Бохо Плажа Долго Сонце Со Џебови Фустан За Сонце

DEN 574.08

Износ
check Во продавницата.

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : Жени. Јака : v вратот. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА табела за облекување : . Големина : XXXL Биста : 120cm/47.24" Должина : 148cm/58.27"Големина : XXXXL Биста : 125cm/49.21" Должина : 149cm/58.66"Големина : XXXXL Биста : 130cm/51.18" Должина : 150cm/59.06" V Врвот На Вратот Има Странични Поделби На Половината, Пространа И Модерна класичен одговара ЗА ПОВЕЌЕТО ДАМИ. Ова Е Празничен Подарок За Пријателите и Колегите, Сигурен Сум дека ќе Им се допадне. Многу Е Погоден За Секојдневно Носење и Совпаѓање со Претстојните Фестивали, Запознавање, Трчање, Шопинг, Работа,одмор Или Улица, Улична Облека, Забава И Секојдневен Живот Итн. Секојдневен Стил, Лабави Фустани, Тесно Вклопување. Завиткајте Го Телото, Носете Со Обетки, Извонредни Чанти, Високи Потпетици Ја Покажуваат Вашата Шармантна Фигура. Мека Ткаенина, Висока Еластичност, Лесна И Дише, Тенка И Елегантна.

Им се допаѓа и на купувачите..