• Ново
Сакас Линза Женски Без Ракави Секојдневен Макси Дашики Африкански Фустан За Печатење Долг Убав-Црвен-Една Големина
zoom_in

Сакас Линза Женски Без Ракави Секојдневен Макси Дашики Африкански Фустан За Печатење Долг Убав-Црвен-Една Големина

DEN 335.68

Износ
check Во продавницата.

Зошто Го Сакаме : - совршен фустан за претстојниот настан, лесен, ветровит и разноврсен!Клучни Карактеристики На Производот : - Печатени, пуловер - Бохо И модерни-Шарени и лесни За носење-100% Белешки За Вискоза : -Носете го овој основен фустан со вашите омилени сандали со прерамки за изглед без напор!Совршен За : - секојдневно носење-Свечено носење-Релаксирачко-Лежење-Настани Со Големина И Вклопување : - Моделот носи големина Една Големина Една Големина : Половината 26"мин-54" макс (66-137 см), Бистата 26"мин-54" макс (66-137 см), Должина 53 " (135 см) САД 0-24В, ЕУ 30-54, ВЕЛИКА британија 4-28.Следете ги упатствата за нега за да ви трае оваа прекрасна облека и да ги зачувате боите. Нежен циклус или ладно Миење Раце. Висат сува. Не избелувајте. ЛАЖИЧКА ВРАТОТ/ДАШИКИ/ЛЕТО/СЕКОЈДНЕВЕН / МАКСИ ФУСТАН : Линза, идеален ласкав краток фустан за секојдневно носење. Оваа прекрасна облека има врат од лажичка, широки ремени за рамо, еластично елече, без ракави, изработено со супер Лесен Африкански Печатен материјал за дашики. Идеален за летна облека, боемски секојдневен стил. Погледнете и чувствувајте се како божица во секој амбиент додека го носите овој прекрасен ласкав фустан!. МНОГУ НАЧИНИ ЗА СТИЛИЗИРАЊЕ : Носете го овој прекрасен фустан со кожни сандали и флопи капа за боемски секојдневен изглед. Одлично за собири, настани, свадби и одмор! Овој фустан е задолжителен во секој плакар!. ЕДИНСТВЕНА : Оваа облека е изработена во мали серии од занаетчии. Направени со најдобрите достапни материјали и завршени со уникатни техники на боја. Ние користиме лесни материјали во нашата облека за да можат да бидат идеални во топло време и да ве одржуваат свежи и да изгледаат зачудувачки. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : во Сакас нашиот тим за дизајнирање и соработниците се посветени на континуирано подобрување на производите за да ви донесат квалитетна облека. Ни требаат повратни информации и прегледи на нашите клиенти за да се случи ова, сакаме да слушаме од вас!.

Им се допаѓа и на купувачите..