• Ново
Графичка Америка лесно се оддалечи од колекцијата на маици за жени од кучиња
zoom_in

Графичка Америка лесно се оддалечи од колекцијата на маици за жени од кучиња

DEN 255.20

Износ
check Во продавницата.

Покажете ја вашата страна на животински јазик со оваа женска графичка матичка со теми од кучиња. Одличен дизајн на маица за забави, родендени, празници или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон кучињата или дајте му како совршен подарок за lубител на кучиња или сопственик на кучиња во вашиот живот. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за забави, родендени, празници или дневно носење . Нашето куче инспирирано од облека покажува стил на lубители на животни на трендовски обична облека . Изберете ги омилените дизајни за маици и подобрете ја вашата гардероба . Класичните дами се вклопуваат . прислушувани врат и раменици . странично и засилено вклопување . Достапно во најразлични бои и големини, вклучувајќи дополнителни големи димензии на облека за жени . Големини мали-3xl (достапноста може да варира) . 100% памук . печатено во САД.

Им се допаѓа и на купувачите..