• Ново
24Севечна облека за удобност против вратот лабав одговара на породилното одморалиште фустан
zoom_in

24Севечна облека за удобност против вратот лабав одговара на породилното одморалиште фустан

DEN 527.84

Износ
check Во продавницата.

Совршен фустан за викенд надвор, удобниот фустан за мајчини маица има прекрасни опции во боја, v деколте, краток ракав, лабава вклопување и целокупниот изглед на шик. 24Севечна облека за удобност V вратот лабав одговара на породилното одморалиште.

Им се допаѓа и на купувачите..