• Ново
huaai компир spud брзина кожата-лупење овошје планирање зеленчук лушпа кујна iduding & бар сина
zoom_in

huaai компир spud брзина кожата-лупење овошје планирање зеленчук лушпа кујна iduding & бар сина

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Компир Лупење Овошје Зеленчук Пупка Брзина Сечење-Машина Кожата-лупење Планирање точка на продажба на Производ : Мазен, без напор пилинг.Направете го животот во вашата кујна лесен секој ден. Чистењето На Лушпата е многу погодно и има удобна рачка што не се лизга, исклучително погодно отстранување на очите на пупките. Лушпа од зеленчук за Кујна има Елегантна боја, модерна и убава, додава различни сценографии во кујната.Острите Лушпи За Кујна го олеснуваат чувањето во кујната. Измијте пред употреба. Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки челик + Пластична Големина : 17 € 7.8 Вклучен Е Пакет : 1 x Компир Лупење Компир Брзина На Кожата-Лупење Овошје Планирање Зеленчук Лупење Кујна,Јадење И Бар. Пилер.

Им се допаѓа и на купувачите..