• Ново
Рамномерна шетач на лесен реверзи, Артимус Сина
zoom_in

Рамномерна шетач на лесен реверзи, Артимус Сина

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Разновидноста отсекогаш била „Реверзи“ на „Евенфло“? Силен костум на реверзибилниот шетач. И сега, со нов изглед и надградени карактеристики, таа навистина ја засилува својата игра. Наменето за дете до 50 lb, овој лесен шетач ве прави од фаза на бебиња до години на мали деца со модуларен дизајн кој ви овозможува да го прилагодите погледот на вашето дете за светот. Споделете се насмевки и кикоти со вашето дете во режим на родител или да се соочите со седиштето на шетачот напред за да ги отворите очите на вашето малечко кон дрвјата, птиците, небото и соседството. Доаѓа со нови адаптери (вклучени со купување) кои го олеснуваат додавањето на рамномерна литамакс? или Safe Max? Седиште за новороденчиња (продадено одделно) на вашиот Reversi. Овој шетач, исто така, го носи нивото кога станува збор за погодност и маневрирање. Карактеристиките вклучуваат управувач со една рака, нова екстра-страшна корпа за складирање, плус екстра-голема, 2-панелна крошна со повлекување на визир за целосно покривање со прозорец Peek-A-Boo. Новата чаша за родителски флексибилности вклучува табулатор за заклучување за да се обезбеди вашиот пијалок. Направи крстарење за денот? Реверси ви дава рака и со тоа. Користејќи го преклопот на активирањето, Reversi се склопува во компактен, самостојна позиција во секунди, со што е лесно да се соберат и да се спакуваат. Пред да се врати, горе и долу, ќе сакате како новиот Reversi продолжува да напредува за да одговара на вашиот активен животен стил. � Поминаа 100 години, а „Енфло“ продолжува да ги притиска границите во дизајнот и иновациите на децата на бебето и децата. Ние ги задоволуваме потребите на новите генерации на родители со фокусирање на она за што навистина се грижат : водечки безбедност, паметен дизајн и технологија и удобни карактеристики кои им помагаат да уживаат во патувањето на родителството. За бебињата, Реверси го прифаќа рамномерниот Safe Max или која било верзија на Lite. Макс задни седишта за новороденчиња (продадени одделно) со вклучените адаптери . Како што растат, можете да го прилагодите погледот на бебето : родител-соочување за поблиска врска со вас, или напред кога се подготвени да го истражат светот .

Им се допаѓа и на купувачите..