• Ново
Спиген Apple Watch Watch Rugged Armour Case
zoom_in

Спиген Apple Watch Watch Rugged Armour Case

DEN 201.44

Износ
check Во продавницата.

Спајген Apple Watch Watch Rugged Armor Case (42mm), паметен часовник, црн, отпорен на шок, отпорен на гребење, отпорен на судрат, поликарбонат, термопластичен полиуретан (TPU), 1 Spigen Apple Watch Rooged Armor Case (42mm) Случај за да го заштити вашиот уред на оди. Случај направен од поликарбонат материјал што осигурува дека вашиот омилен гаџет е безбеден. Со својата црна боја, додадете класа на вашиот гаџет. Отпорна на шок за подобра потпирање и употребливост. Наменето за паметен часовник.

Им се допаѓа и на купувачите..