• Ново
Хитех Пенкало Складирање Простор-Заштеда На Практични Каваи Мечка Форма Молив Случај
zoom_in

Хитех Пенкало Складирање Простор-Заштеда На Практични Каваи Мечка Форма Молив Случај

DEN 160.00

Износ
check Во продавницата.

Опис : Усвојување симпатична цртан филм мечка форма дизајн, овој канцелариски материјал случај е одличен подарок за вашето дете.Со голем капацитет и дизајн на одделот, оваа футрола за канцелариски материјал помага да се задржат вашето пенкало, молив и гума за бришење organized.It изработен е од пластичен материјал.Должината на овој производ е 21 см, ширината е 7,2 см, а висината е 3 см. Погоден е за ученици, деца, училница, училиште итн.Име на предметот : Мечка Стационарен Казематеријал : Пластика Намена : Чувајте Канцелариски Материјалкарактеристики : Голем Капацитет, Дизајн На Преграда, Детали За Водоотпорност : Л : 21см на 8,27, В : 7,2 см на 2,83, Ч : 3см на 1,18 (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Мечка Стационарен Случај (Други Не Се Вклучени) погоден е за ученици, деца, училница, училиште итн. Усвојување симпатична цртан филм мечка форма дизајн, овој канцелариски материјал случај е одличен подарок за вашето дете. Оваа футрола за канцелариски материјал е одличен подарок за вашето дете бидејќи е дизајнирана со симпатична форма на мечка од цртан филм. Куќиштето за канцелариски материјал прифаќа симпатичен дизајн на форма на мечка од цртан филм, што е одличен подарок за вашето дете. Оваа футрола за канцелариски материјал можете да му ја подарите на вашето дете бидејќи прифаќа симпатичен дизајн на форма на мечка од цртан филм.

Им се допаѓа и на купувачите..