• Ново
Парови да одат во панел во Монтана, повеќе големини и бои
zoom_in

Парови да одат во панел во Монтана, повеќе големини и бои

DEN 752.00

Износ
check Во продавницата.

Купувањето завеси за прозорци само се полесно. Ажурирајте го секој простор за живеење со декоративни парови за да одите во панел за завеси во Монтана. Совршено за дневната соба, трпезаријата или спалната соба, овие разноврсни завеси се лесен и ефтин начин за додавање боја и стил при украсување на вашиот дом. Панелите имаат модерна естетика и имаат разноврсна чиста колорит. Парови за да одат во панел во Монтана, повеќе големини и бои : Вклучува 2 панели за завеси. Лесно да се обеси јазичето врвна конструкција. Поли/памучна мешавина. Лесна грижа, машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..