• Ново
Глобални трендови Кармел автентичен панел за завеси за крпеница, сет од 2
zoom_in

Глобални трендови Кармел автентичен панел за завеси за крпеница, сет од 2

DEN 272.80

Износ
check Во продавницата.

Со бујни градинарски бои во најразлични модни отпечатоци, горниот панел на табулаторот Carmel Patchwork е совршен за секој прозорец. 100% памучно лице и грб (2 парчиња). Дарежливо големина 3-инчни долги јазичиња по должината на горните, се вклопуваат во повеќето шипки за виси. Димензии : Секоја панел мери ширина 42 инчи и долга 84 инчи, за вкупна површина за покривање на прозорецот од 84 x 84 инчи. Комплетот вклучува два панели и два вратоврска. Вклучува украси на копчињата по засилениот јазичен врв за декоративна привлечност. Овој прекрасен сет на панели за прозорци е наредено со 100% памучна цврста боја на боја за зголемена приватност и заштита од сонцето. Машина за перење. Секој сет на панели за завеси на Кармел вклучува два панели и два приклучоци. Димензии : Секоја панел мери ширина 42 инчи и долга 84 инчи, за вкупна површина за покривање на прозорецот од 84 x 84 инчи. Наредени за зголемена приватност и заштита од сонце. Автентична конструкција на крпеници. Панелот на јазичето се одликува со украсни украси за декоративни копчиња. Колекцијата на модни отпечатоци што се користат за да се направат овој панел да се постават координати со различни шеми за внатрешни бои.

Им се допаѓа и на купувачите..