• Ново
Hodedah висок бесплатен кујнски кабинет, бука
zoom_in

Hodedah висок бесплатен кујнски кабинет, бука

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Кабинетот на Кина Ходеда е едноставно парче кое сигурно ќе додаде функционално во вашата кујна. Големиот отворен простор за складирање во центарот ја прикажува вашата микробранова печка или тостер. Двете полици на врвот служат како место за да ги задржите чашите и садот за вечера. За дополнително складирање и простор има уште еден затворен кабинет подолу за сместување на мали уреди, садови и тави. Единствената фиока обезбедува доволно простор за чување прибор. Кујната Кина од Ходеда има дрвена конструкција што ја прави силна и гарантира дека е долготрајна. Hodedah Висок бесплатен кујнски кабинет : удобен и достапен начин за чување на вашите микробранови, тостер и други мали уреди. Транспарентни врати на врвот го прикажува вашиот фенси вечера. Фиока за чување кујнски прибор. Простор за кабинет за чување мал апарат, садови и тави и многу повеќе. Одлично за дома и канцелариска кујна. Достапно во бука, цреша, чоколадо-сива и бела боја. Собрани димензии : 79 in. H x 32 in. W x 17 in. D.

Им се допаѓа и на купувачите..