• Ново
Loomaknoti vemoa adeta 4 '6' сина геометриска килим во затворен простор
zoom_in

Loomaknoti vemoa adeta 4 '6' сина геометриска килим во затворен простор

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Шемата чиста дијамантска шема се протега низ овој килим со бујна област, создавајќи дизајн сличен на јаже за да ја врзувате вашата спална соба, просторијата за јадење или дневната соба заедно. Едноставната софистицираност и модерен геометриски изглед на ова парче го прават совршен додаток на која било област од вашиот дом. Гостите ќе се радуваат во мекото чувство под нозете и ќе сакате колку е лесно да се одржува. Секоја килим е направена со употреба на најсовремени, компјутерски управувани разбои, а кадифен куп на супер-мека полиестерско предиво ви овозможува да уживате во дизајнот на високо ниво без да жртвувате удобност или издржливост. Совршено за широк спектар на стилови на украси, овој прекрасно ткаен килим ќе направи добро во која било област од вашиот дом - дури и места со висок сообраќај и ризик од истурање. Покрај тоа што е лесен за чистење, отпорни на дамки и отпорни на својства на ова парче обезбедуваат дека ќе го одржи својот исклучителен дизајн и богата боја за наредните години. Машината направена со 100% полиестер. Поддршка на памук . LOMAKNOTI ENDOOOR килими се совршен начин да го стилизирате вашиот дом . сина/крема геометриска шема, покривајќи 23,25 квадратни метри . 1.18in Висината на купот е совршена за области со висок сообраќај. Издржливата конструкција е совршена за области со висок сообраќај. Лесен и отпорен на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво . точна големина на производот : 4 'x 6'.

Им се допаѓа и на купувачите..