• Ново
Loomaknoti aysal Atern 3 '5' Апстрактна килим во затворен акцент сив крем
zoom_in

Loomaknoti aysal Atern 3 '5' Апстрактна килим во затворен акцент сив крем

DEN 1200.00

Износ
check Во продавницата.

Воодушевување во современиот апстрактен шарм на оваа разноврсна област килим, во кој има дизајн на дигитален изглед во различни нијанси на сива боја. Неправилното крпење создава современ дизајн со дигитален изглед што ќе го воздигне изгледот на вашата канцеларија, спалната соба или областа за јадење со леснотија. Без разлика дали одговара на постојниот стил на декор на вашиот дом или барате освежување на стилот, ова парче има совршена рамнотежа на современата едноставност и жив дизајн. Секоја килим е направена со употреба на најсовремени, компјутерски управувани разбои, а купот со низок профил на супер-мекото полипропиленско предиво ви овозможува да уживате во дизајнот на високо ниво без да жртвувате удобност или издржливост. Совршено за широк спектар на стилови на украси, овој прекрасно ткаен килим ќе направи добро во која било област од вашиот дом - дури и места со висок сообраќај и ризик од истурање. Покрај тоа што е лесен за чистење, отпорни на дамки и отпорни на својства на ова парче обезбедуваат дека ќе го одржи својот изглед за наредните години. Машината направена со 100% полипропилен. Поддршка на памук . Апстрактна шема на сива/крем, покривајќи 17,22 квадратни метри . 0,24 Висината на купот е совршена за области со висок сообраќај. Издржливата конструкција е совршена за области со висок сообраќај. Лесен и отпорен на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво . точна големина на производот : 3'3 "x 5'3". Затворен килим во затворена вредност.

Им се допаѓа и на купувачите..