• Ново
LOMAKNOTI TERRACE TROPIC KERIN 4 '6' Геометриски затворен простор на отворено килим сино бело
zoom_in

LOMAKNOTI TERRACE TROPIC KERIN 4 '6' Геометриски затворен простор на отворено килим сино бело

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Воодушевување во модерната палета и уникатен дизајн на оваа разноврсна област килим и додадете допир на современ луксуз на која било област од вашиот дом. Симетрична шема на геометриски и цветни елементи создава основа за очи за вашиот простор, со што ова парче е фокусна точка на вашиот украсен декор и избирање комплименти од импресионирани гости секој пат кога ќе зачекори во собата. Секоја килим е направена со употреба на најсовремени, компјутерски управувани разбои, а купот со низок профил на полипропилен предиво ви овозможува да уживате во дизајнот на високо ниво без да жртвувате удобност или издржливост. Совршено за широк спектар на стилови на украси, оваа област килим ќе направи добро во која било област од вашиот дом - дури и места со висок сообраќај и ризик од истурање. Покрај тоа што е лесен за чистење, отпорни на дамки и отпорни на својства на ова парче обезбедуваат дека ќе го одржи својот изглед за наредните години. Овој производ е најдобро одговара за покриен двор. Користените влакна се природно отпорни на мувла и мувла, што го прави совршен за употреба на отворено; Како и да е, ве молиме, ве советувате дека ќе апсорбира вода кога ќе биде изложена на машина за дожд направена со 100% полипропилен предиво . сина/бела геометриска шема што опфаќа 23,25 квадратни метри 0,28 во висина на купот. Овој производ е најдобро одговара за покриен двор. Користените влакна се природно отпорни на мувла и мувла, што го прави совршен за употреба на отворено; Како и да е, ве молиме, ве советуваме дека ќе апсорбира вода кога ќе биде изложена на дожд. Лесен и отпорен на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно или да се испрскаат со градинарско црево. Секогаш тестирајте мала област прво . точна големина на производот : 4 'x 6'. LOMAKNOTI INDOOR или OUTODOR килими се совршен начин да го стилизирате вашиот дом.

Им се допаѓа и на купувачите..