• Ново
Ексклузивни Домашни Завеси Рио Исцрпување Проѕирен Пар На Горниот Панел За Завеси, 54х108, Зимско Бело
zoom_in

Ексклузивни Домашни Завеси Рио Исцрпување Проѕирен Пар На Горниот Панел За Завеси, 54х108, Зимско Бело

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Рио чиста исцрпеност горните панели за завеси на прозорците нудат прекрасна шема на мотиви од железо што сигурно ќе биде завршниот допир на вашата омилена просторија. Без разлика дали ги закачувате овие проѕирни проегирки слоевити со друг панел или независно, овие завеси сигурно ќе го завршат вашиот проект за украсување на домот. Комплетот вклучува : Два (2) панели за завеси, секој долг 52" широк х 108".

Им се допаѓа и на купувачите..