• Ново
Подобри Трендови Вудбриџ Волна 88 112 Плетенка Килим, внатрешна употреба, За Возрасни-Црна
zoom_in

Подобри Трендови Вудбриџ Волна 88 112 Плетенка Килим, внатрешна употреба, За Возрасни-Црна

DEN 2160.00

Износ
check Во продавницата.

Направете вашите ентериери да изгледаат луксузно и дајте му пријатно чувство со Оваа Колекција На тепих со Плетенки Вудбриџ со Подобри Трендови. Неговото издржливо Предиво Од 100% Волна што обезбедува елеганција на вашиот декор во годините што доаѓаат. Со својот дизајнерски изглед и детали со плетенка, ова парче добро се комбинира со речиси секој модерен, современ и преоден декор. Неговата ажурирана силуета сигурно ќе ја оживее секоја просторија во вашиот дом. Одликувајќи се со класичен дизајн со современи вибрации, овој Волнен килим е плетен со помош на модерна машинерија. Направен е со пригушен тон на боја во дизајн на ленти што му обезбедува софистицирана привлечност. Целокупната плетенка шема и употреба на одличен квалитет На волна материјал. Додава сила и издржливост за внатрешни простори со голем сообраќај. Колекцијата На плетени килими Вудбриџ е реверзибилна. Изработена е од 100% Волна за издржливост и може да се користи подолг временски период. 100% волна затворен простор килим. Квалитетниот Тепих Вудбриџ Со Наследство е достапен во земјени бои. Колекцијата вудбриџ е плетенка користејќи модерни техники и машини додека е направена да трае и да издржи најпрометните области. Неговата отпорна на дамки, двострана реверзибилна и е достапна во низа бои, големини и форми за да одговара на сите области. Место Чиста за подолг животен век. Големина : 88" х 112 " Овална. Црна Боја.

Им се допаѓа и на купувачите..