• Ново
Лепчињата ја неутрализираат куката за црви
zoom_in

Лепчињата ја неутрализираат куката за црви

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Куката за црви од црви со стапчиња беше дизајнирана да биде најтешката кука што некогаш сте ја користеле за лепење риба и да ги чувате. Офсет -шанкот на оваа кука го прави совршен за местење на најразлична мека пластика. Craws, hawgs, црви и повеќе може да се лажат на лепките што ја неутрализираат куката за црви за да бидат целосно без трева и многу ефикасна. Што и да одлучите да ја ставате на оваа кука, можете да бидете сигурни дека ќе го зголемите односот на прицврстување и ќе слетате повеќе риби. Лепчињата ја неутрализираат куката за црви.

Им се допаѓа и на купувачите..