• Ново
Тешки метални риболов волфрам на главата од печурки, куки за глава Оз. Црн пакет
zoom_in

Тешки метални риболов волфрам на главата од печурки, куки за глава Оз. Црн пакет

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Тешки метални мерачи на глава на печурки се идеални за техники на финеси, особено диво популарната тактика на местење на НЕД. Главата во форма на печурки на оваа тешка свирка се контурира пред и има рамна внатрешна површина што создава непречена транзиција од вашата тежина во мамката. Волфрам е погуст од другите вообичаени материјали за риболов што го прави ова неверојатно издржлива глава за свирка, со облогата со тврда боја, додавајќи дополнителна заштита. Волфрам е најскапоцениот метал за сите ентузијасти за риболов, за зголемена чувствителност и издржливост . брендот со тешки метални волфрам го слави овој метал со уште една прекрасна форма на метал : Rock & Roll . преку карпа со глава и сите теми поврзани со Тоа не -лажицата брзо стана една од најпопуларните и најефикасните техники на риболов на финост. Блеф банки, бродски докови или RIP Rap . Чувајте slackline и побарајте го раскажувањето „„ Тик “на грицкање и подгответе се да карпате.

Им се допаѓа и на купувачите..