• Ново
Пакет за бања со глава - крпи за завиткување на телото и крпи за завиткување на косата, печатење на виножито
zoom_in

Пакет за бања со глава - крпи за завиткување на телото и крпи за завиткување на косата, печатење на виножито

DEN 318.08

Износ
check Во продавницата.

Исушете се во стил со овој мермер дизајн на телото за туширање со сет на крпи за сушење на косата што одговара на коса. 100% памук, една големина најмногу се вклопува. Мека и апсорбирана,. Прилагодливото затворање на Velcro продолжува да се завитка безбедно. Виси јамка. Што е вклучено : (1) обвивка за тело, (2) Совпаѓање на крпи за коса. Изградба на пешкири за каросерија : 55in x 31in, 100% памук. Изградба на пешкири за коса : 25in x11in, 100% полиестер. Мека и апсорбирана. Прилагодливо затворање на велкро. Една големина најмногу одговара.

Им се допаѓа и на купувачите..