• Ново
Крикут Премиум Винил Треперење Трајно, Треперлива Виолетова, 12 48
zoom_in

Крикут Премиум Винил Треперење Трајно, Треперлива Виолетова, 12 48

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Трепка, блеска и заслепува со својата убава, текстура, завршница без снегулки. И тоа трае подолго! Постојан Cricut® Premium Vinyl® лежи рамно на вашата подлога за сечење без тунелирање или клокотот. Ќе плевете со леснотија и ќе аплицирате со стравопочит. Дури и сложените дизајни без напор се креваат од листот на превозникот за совршена апликација. Постојаниот Премиум Винил отпорен на вода прави чуда на стакларија и многу се препорачува за внатрешен декор. За употреба со сите машини За сечење Крикут. * Не е безбедна храната . 1 ролна, (30,5 см х 122см), Треперлива Виолетова. Идеален за внатрешни проекти како стакларија, врати за туширање, чаши и многу повеќе. Лежи рамно без тунелирање или клокотот за совршено сечење. Лесен за плевене, без напор за нанесување. Најдобро функционира со лента за пренос На Силен Зафат (се продава одделно). Водоотпорното лепило трае до 3 години. За Сите Cricut® машини за сечење.

Им се допаѓа и на купувачите..