• Ново
Главно ќебе за шерпа, крал, сина
zoom_in

Главно ќебе за шерпа, крал, сина

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Главната ќебе на Шерпа со кои можете да се каете додека гледате телевизија на каучот или се опуштате на софа и кревет. Совршено за употреба во затворен простор, но исто така и одлично за употреба на отворено. Направете од 100% полиестерска ткаенина што ќе ве задржи топло и пријатно додека вашата дневна во спалната соба, дневната соба или која било друга просторија по ваш избор. Главното тело е покриено во руно и се чувствува одлично против кожата. И покрај неговата лесна категорија, тоа е и топлина, што го прави навистина вредно ќебе што можете да го носите околу вашиот дом и да одговарате за цела сезонска употреба. 100% полиестерска конструкција за долготрајна мекост и издржливост .. Димензии : близнак 66 "W x 90" L, Full/Queen 90 "W x 90" L, and King 90 "W x 102" L .. Лесно за грижа и миење одделно се препорачува за да се избегне оштетување на статијата.

Им се допаѓа и на купувачите..