• Ново
Спектар диверзифицирани транспортни класични челични корпи, сребро, 2 парчиња
zoom_in

Спектар диверзифицирани транспортни класични челични корпи, сребро, 2 парчиња

DEN 575.84

Износ
check Во продавницата.

Веднаш организирајте ја секоја просторија во вашиот дом со голема корпа за жица. Користете го во бањата за да држите лосиони и сапуни, плакарот за чување додатоци и играчки, или како контејнер за занаетчиски материјали. Опциите се бесконечни. Карактеристики рачки за лесно носење. Направено од цврст челик, оваа корпа создава совршено решение за складирање за вашиот дом или канцеларија. Организација за квалитет : Цврста 100% челична конструкција со дизајн на отворен плоштад гарантира дека канти се лесни за грабнување и држење. Рачките обезбедуваат брз транспорт на стоки каде и да треба да одите! Сет од 2 корпи . Стилот ја исполнува функционалноста : рачките со лесна носење прават превоз на предмети ветре. Отворениот дизајн ви овозможува лесно да гледате сè во корпата. Чувајте ги предметите организирани и на рацете. Цврстиот челик обезбедува трајна конструкција со класична хромирана завршница. Дизајн на жица решетка за мултифункционална употреба. Совршено решение за складирање : Чувајте ја секоја просторија од вашиот дом организирана и неред без ред. Идеално за складирање на материјали за чистење, сапун, лосион, шампон, крпи, играчки за кучиња, производство, занаетчиски материјали, играчки ДВД, додатоци за медиуми и други предмети за домаќинството. Нашата корпа за складирање на жица може да се користи во плакарот, бањата, просторијата за перење, спалната соба, детската соба, кујната, оставата, чајната кујна, занаетчиската соба и многу повеќе! Веднаш де-не-споени бројачи и одржувајте го вашиот дом да изгледа уредно и стилски . Големина и грижа : Секоја корпа мери 10,75 "L x 15,75" W X 6,75 "H. Лесно се чисти, избришете со влажна крпа и суво крпа. Сет вклучува 2 корпи.

Им се допаѓа и на купувачите..