• Ново
Подобри домови и градини еспресо хијацинт корпа со рачки
zoom_in

Подобри домови и градини еспресо хијацинт корпа со рачки

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Подобрите домови и градини еспресо хијацинт корпа со рачки носи модерни, боемски и крајбрежни стилови во вашиот дом за сите ваши организациски потреби. Без разлика дали ги прикажувате вашите пријатни ќебиња и перници во оваа прекрасна, рачно изработена корпа или чувајте случајни предмети, оваа корпа е сигурна дека нема да разочара. Оваа корпа за складирање е направена со употреба на природна вода хиацинт завиткана околу траен метал. Оваа голема корпа за складирање ја задржува вредноста со години и години и комплиментира низа стилови на украси. Обновливи материјали. Варијантите во хијацинт во вода и боја на дамки може да бидат очигледни поради тоа што производот е изработен со употреба на природен материјал. Подобрите домови и градини еспресо хијацинт корпа со рачки обезбедува прекрасна опција за декоративна организација. Мерки за корпи 13,8 "x 13,8" x 11,8 ". Тежина на производот : 1,98 фунти . изработени од природна вода хиацинт и метал за долг живот на сигурна употреба. Да се ​​одржи, едноставно да се избрише колку што е потребно со сува крпа или сунѓер и оставете воздух dry. A great storage option for small electronics, remotes, paperbacks, and other items. Features a natural and black finish that beautifully complements a wide variety of home decor styles. Helps bring more organization and order to your pantry, family room, bedroom, канцеларија и повеќе. дизајнирани со две цврсти странични рачки. Боја : еспресо. Исто така достапно во средни и големи димензии. Обновливи материјали.

Им се допаѓа и на купувачите..