• Ново
Класици во Севилја, големи жица за гнездење, алатка за складирање на полица, сребро
zoom_in

Класици во Севилја, големи жица за гнездење, алатка за складирање на полица, сребро

DEN 335.84

Износ
check Во продавницата.

Зголемете го складирањето околу вашиот дом со класиците на Севилја, удобен сет на екстра-големи корпи за складирање на гнездење. Комплетот вклучува 2 корпи за гнездење со засилени дното. Секоја корпа е изработена од цврста, челична жица мрежа засилена со цврсти рабови за да се создаде привлечна, но издржлива корпа што изгледа добро како што е корисно. Корпите вклучуваат две рачки со половина круг засилени со цврст челик, што ги прави лесни за држење и транспорт. Бело епоксидно палто обезбедува заштита и е лесно да се избрише чисто. Користете ги на вашиот пат : чувајте ги стоките за нега на кожата, алатките за коса и крпите за бања во бањата; Декласирајте ги орманите и плакарите во остатоците и спалните соби; Исчистете ги играчките и игрите во детските простории; Организирајте го вашиот канцелариски простор со канти за датотеки, папки и извештаи и други документи, или користете ги како едноставен начин за проширување на складирањето во вашата гаража и околу вашиот дом. Корпите измерат ширина од 15 инчи со должина од 12 инчи и високи 8,5 инчи и можат да држат до 1466 кубни. внатре Севилја екстра-големи жица за гнездење на полици за складирање 2 парчиња сет, бело вклучува два корпи за челична жица мрежа со интегрирани рачки со половина круг. Корпите имаат заострени дното и се вклопуваат едни со други кога се празни. 100% челична конструкција. Бела епоксидна прав во прав; Лесно е да се избрише чисто.

Им се допаѓа и на купувачите..