• Ново
Бамбус Ткаење Слама Корпи Овошје Леб Складирање Храна-Еден Слој
zoom_in

Бамбус Ткаење Слама Корпи Овошје Леб Складирање Храна-Еден Слој

DEN 367.84

Износ
check Во продавницата.

Тип : Корпи За Складирање Карактеристика : -Пријателска Употреба : Корпи За Храна Плетен : Плетени Корпи За Овошје : Корпа За Храна Кошница За Леб : Кујна За Складирање Украсете Корпа : Тркалезна Корпа Контејнер : Платеколор : дрво колорматеријал : Бамбусизирај : 19 х 23кмпакет Содржина : 1 * заграда1 * послужавник овошното јадење е направено од бамбус тоа е-пријателски и Издржлив. Тој е мал, убав и практичен и може да се користи за држење овошје, ореви, колачи, леб, десерти итн. рачно изработени. Лесно се прилагодува на а од . Користете colorан на бамбус боја го прави и елегантен.

Им се допаѓа и на купувачите..