• Ново
Планински роса за одмор, Флорида. Ул., Брои
zoom_in

Планински роса за одмор, Флорида. Ул., Брои

DEN 111.68

Износ
check Во продавницата.

Влезете во празничен дух со планински роса за одмор. Комбинира два оригинални вкусови : класа зелена планинска роса и задебелен код црвен. Mountain Dew ви донесе идеален подарок за одмор со вкусен вкус на празничниот дух. Чувајте ја содата близу забава, да им служи на посетителите или само за да уживате во текот на празниците. Вкусовите што ги знаете продолжуваат да се подобруваат со овие украсни кутии за празници и празнични лименки од 12 мл планински роса. Планински роса за одмор, 12 fl Oz, 12 броење : 12-CT од 12 лименки од Fl Oz. Сосема нова формула, истиот автентичен рецепт. Декоративните црвени и зелени кутии помагаат да се донесе празничен дух. Комбинација на оригинална, зелена планинска роса и црвена код. Ограничен вкус на издание.

Им се допаѓа и на купувачите..