• Ново
Центрични Делови Кочница Хидраулични Црево П N:150.11001
zoom_in

Центрични Делови Кочница Хидраулични Црево П N:150.11001

DEN 963.68

Износ
check Во продавницата.

ЦЕНТРИЧНОТО ЦРЕВО за СОПИРАЧКИТЕ користи Произведено Според Највисоките Стандарди За Квалитет За Да Ги Исполни Или Надмине Спецификациите НА ОЕМ За Долготрајна Услуга И Дизајнирано Да Биде Директна Замена На Оригиналното Црево За Лесно Замена На Проблеми Локација : Предно Центрично Црево За Сопирачките, #150-11001 Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Им се допаѓа и на купувачите..