• Ново
Хидрауличното Црево На Сопирачката ACDelco Одговара На CADILLAC SRX
zoom_in

Хидрауличното Црево На Сопирачката ACDelco Одговара На CADILLAC SRX

DEN 2063.84

Износ
check Во продавницата.

Хидрауличните Црева На Сопирачките ACDelco се квалитетни засилени црева кои носат течност за пренос на сила во хидрауличниот систем за сопирање. Секое црево за сопирачките содржи двојно стегнати фитинзи за да обезбеди подолг век на траење и издржливост. Професионалното Хидраулично Црево За Сопирачките ACDelco Е висококвалитетна компонента за замена за системот за сопирање на вашите возила. Хидрауличното Црево За Сопирачките ACDelco Вклучува карактеристики НА OE, како што се загради, громови, обликувани пластични штитници и жичани клипови за да се обезбеди правилно вклопување и лесна инсталација. Премиум месинг фитинзи обезбедуваат одличен хидрауличен печат. Врши според стандардите што ги бараат производителите НА ОЕ обезбедувајќи оптимална заштита, работен век и безбедност. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди. Дополнителни Карактеристики Боја : Црно Црево, Сребрена Цевка. Одговара Изберете : 2010-2016 КАДИЛАК СРХ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..