• Ново
Моќ Стоп Z23-667A Z Еволуција Спорт Јаглеродни Влакна - Керамички Кочница Рампа-Заден
zoom_in

Моќ Стоп Z23-667A Z Еволуција Спорт Јаглеродни Влакна - Керамички Кочница Рампа-Заден

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Проверете ја компатибилноста Со Вашето возило Кликнете Овде Дајте му на вашиот "Дневен Возач" моќта на запирање што ја заслужува! Оваа лесна за инсталирање влошки за сопирачките се дизајнирани да ја надградат моќта на сопирање на речиси се што возите. Влошките за сопирачките се направени од керамичка формула Од Јаглеродни Влакна, кои нудат одлични перформанси на сопирање. Тие се исто така ниска прашина и имаат потпорна плоча обложена со прав што го продолжува животот со отпорност на ' рѓа и корозија. Добијте Ги влошките За Спортски сопирачки Z23 На Вашата Моќна Станица И уживајте во подобро сопирање без бучава без таа непријатна прашина од сопирачките! З23 керамичката формула од Јаглеродни Влакна нуди одлични перформанси на сопирање. Перформанси на сопирање без прашина. Перформанси на сопирање без избледување. Премиум гумените шипки обезбедуваат практично сопирање без бучава. Вклучува керамички лубрикант за сопирачки, чаури за иглички и врвен хардверски комплет од нерѓосувачки челик. Се препорачува за дневни возачи кои сакаат да ја зголемат моќта на сопирање.

Им се допаѓа и на купувачите..