• Ново
Бринли Ко.
zoom_in

Бринли Ко.

DEN 364.64

Износ
check Во продавницата.

Клин за патики од боцки е шик стил што треба да се носи во текот на целата година. Овој клин има дво -функционални патенти (многу подобро од оние досадни ленти) и перфорирана детална текстура. Овој уникатен клин за патики на глуждот е нешто што сакате да го живеете во цел ден! Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Обем на теле : 10 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..