• Ново
Нарачајте сега за испорака на празници, прстен за часови на жени
zoom_in

Нарачајте сега за испорака на празници, прстен за часови на жени

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Покажете ја гордоста на вашата училишна гордост во персонализирана талент со овој извонреден класен прстен! Зачудувачки и шик, овој прилагодлив дизајн покажува извонреден изглед што сигурно ќе го импресионира. Се одликува со простор по должината на врвот за да се персонализира со пар брилијантни родени камења, име, почетна, учебна година и графичка што претставува омилена воннаставна активност, спорт или која било посакувана икона. Плус можете да додадете врежана порака, полно име или кој било посакуван текст во опсегот. Прави прекрасно спомен, можете да го негувате или извонреден подарок за вредниот студент или да дипломирате во вашиот живот кога ќе персонализирате! Персонализацијата не може да содржи посебни карактери, емоции или форми. Месинг позлатен со родиум. Мери висока 6,8 мм и дебелина од 2,0 мм. Вклучува 2 камења во форма на багета со мерење од 5мм х 2,5мм секој. Персонализирајте од надворешната страна на групата со име до 16 карактери. Персонализирајте во групата со порака до 18 карактери.

Им се допаѓа и на купувачите..