• Ново
Меки Шарени Бушава Тркалезна Површина Кадифен Тепих За Деца Девојки Дневна Соба Спална Соба Декор Разнобоен Површина Килим, 63
zoom_in

Меки Шарени Бушава Тркалезна Површина Кадифен Тепих За Деца Девојки Дневна Соба Спална Соба Декор Разнобоен Површина Килим,

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : . Бруто тежина : 1,35 Кг. Големина на производот : 160 * 160см големина на пакетот : 35 * 31 * 6см. Материјал : полиестерски влакна. Листа на производи : тепих * 1. Забелешки : . 1.Конверзија : 1см=10мм=0,39 инчи, 1г=0,001 кг=0,0022 фунти=0,035 мл. 2.Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате,ве молиме дозволете. 1. Еколошки бои, долга постојаност на перење. Синтетички тепих. Полипропиленски влакна површина, сунѓер сендвич, анти лизгање латекс дното. 2. Големина на производот : 80х80см / 31, 5х31, 5инчи, 100х100см / 39, 4х39, 4инчи, 120х120см / 47, 2х47, 2инчи, 160х160см / 63х63инчи, ве молиме изберете ја соодветната големина при купување. 3. Лесно се чисти, тресете за да ја отстраните нечистотијата или користете правосмукалка, миење раце или греење на машината и детергент. Локалните дамки може да се избришат со влажна крпа и да се исушат во сенка без изложување на сонце. 4. Направете го вашиот живот поудобен. Совршена декорација на домот, може да ја украси вашата дневна соба, спална соба, соба за јога, соба за игри, деловна активност, внатрешна или надворешна. Градиентите исто така можат да ви донесат добро расположение. 5. Форма : тркалезна, должина на крзно : 2,5 см, усвоена е технологија за плетење и шиење, а работ на тепихот е цврсто заклучен со цврста игла и конец, а проблемот со дегумирање по миењето нема да се појави.

Им се допаѓа и на купувачите..