• Ново
Хиглос Бела Библиотека Картички 3 5 Лист Големина-Бел Лист - Картичка Акции-Пакет
zoom_in

Хиглос Бела Библиотека Картички 3 5 Лист Големина-Бел Лист - Картичка Акции-Пакет

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Библиотечната картичка има лесен за читање формат кој ќе ви помогне да ја одржите вашата библиотека уредна и организирана. Цврстиот картон спречува свиткување на аглите и рабовите за да издржи секојдневно абење. Удобен дел за името и насловот на авторот на книгата помага да се одржуваат записите во ред. Картичката е наменета за употреба со компатибилни џебови за библиотека за Хиглос (се продава одделно). Тип На Производ-Библиотечна Картичка. Големина на лист - 3 Ширина х 5 Должина. Боја На Лист-Бела. Земја На Потекло - Сад. Рециклирани-Не. Карактеристики-Цврст. Производител-Хиглос Производи, Ад. Производителот Дел Број-61435. Производителот Веб Адреса-http : // . Материјал - Картичка Акции. Зелен Индикатор-Ј.

Им се допаѓа и на купувачите..