• Ново
Орегон Косилка Блејд
zoom_in

Орегон Косилка Блејд

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Орегон замена косилка ножеви се направени на точната спецификација ОЕМ за оптимални перформанси. Нашите сечила се индивидуално исправени и стврднати за да обезбедат конзистентно, почисто сечење и да ја зголемат долговечноста на сечилото. ["", "13/16" централна дупка", "Бара 1 сечило за 21 "сечење", "Подобрено стврднување за да се одржи сечилото поостро и потрајно", "Направено според точните спецификации НА ОЕМ", "Одговара На занаетчија, Младенче кадет и модели на МТД"].

Им се допаѓа и на купувачите..