• Ново
Ekena Millwork 6 H 6 D 60 W песочна фаула од дрво камин Мантел, природен бор, природен бор, природен бор, природен бор, природен бор, природен бор
zoom_in

Ekena Millwork 6 H 6 D 60 W песочна фаула од дрво камин Мантел, природен бор, природен бор, природен бор, природен бор, природен

DEN 4150.24

Износ
check Во продавницата.

Направени до последно, нашите мавта со дрво убаво ја реплицираат исушената текстура и завршувањето на вистинските дрвени греди. Звечениот 3-страничен зрак во стилот на U на двата краја, лесно се инсталира со прицврстување на зракот до дрва на идот. Додадете рустикален пламен, топлина и шарм на кој било простор со тоа што ги користите како лебдечки полици. Достапно во неколку дизајнерски завршувања и текстури и во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на секој проект. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Користете како камин мантил или лебдечка полица. 1 "Дебелина на wallидот. Непропустливо за распаѓање, оштетување на водата и нема да се искриви, пука или раздели. Реална текстура на дрво. Не бара дополнителна структурна поддршка, што значи значителна заштеда во материјалот и трудот.

Им се допаѓа и на купувачите..