• Ново
Walker 900-P Thundercore-Ultra Fits Select: 2007- Hyundai Santa Fe, 2007- Kia Rondo
zoom_in

Walker 900-P Thundercore-Ultra Fits Select: 2007- Hyundai Santa Fe, 2007- Kia Rondo

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Walker Products Coil Boot е изграден углед во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме подигање на калем за буквално секој автомобил на патот денес. Boot Coil Boot's Coil се достапни за употреба на патишта и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Вокер 900-П2090 Тандеркор-ултра.

Им се допаѓа и на купувачите..