• Ново
Екена Милворк 6В 34Д 38 Х Балбоа Занаетчија Груба Пилена Заграда, Западен Црвен Кедар
zoom_in

Екена Милворк 6В 34Д 38 Х Балбоа Занаетчија Груба Пилена Заграда, Западен Црвен Кедар

DEN 2487.20

Износ
check Во продавницата.

Додадете природна убавина во секој внатрешен или надворешен проект со посебен западен црвен кедар или ела од даглас. Рустикални дрвени загради, корбели, гребени опашки и гледачи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сок од дрво со користење на кој било производ од Рустикалната Колекција На Екена. Автентични детали и изработка. Изработени Од најдобрите Северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете летниковци, перголи, тремови и влезови.

Им се допаѓа и на купувачите..