• Ново
Кафепрес-Ноќни Був Чаши - Оз Керамичка Кригла - Новина Кафе Чај Чаша
zoom_in

Кафепрес-Ноќни Був Чаши - Оз Керамичка Кригла - Новина Кафе Чај Чаша

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Ноќни Чаши За Був - 11 мл Керамичка Кригла-Новина Шолја За Чај Од Кафе Овој стандард, 11 мл шолја за кафе е совршен придружник на прибор за пиење. Мазната бела керамичка и лесна рачка за држење се чувствува одлично во вашата рака додека ја пиете утринската пијалак или попладневниот чај. Користете го дома или во канцеларија како држач за пенкало, прикажувајќи го смешниот или симпатичен дизајн. Дизајнот е професионално отпечатен, што го прави совршен подарок за новина и за мажи и за жени, млади или стари. И грижата за оваа кригла за кафе е цинк, бидејќи може да се користи во машина за миење садови или микробранова печка. Ноќ Був Чаши - 11 мл Керамичка Кригла - Новина Кафе Чај Чаша. Капацитет од 11 унци, мерки 3.75 "х3". Издржлива керамика, микробранова печка (горна решетка) и безбедна машина за миење садови. Изберете класична бела, или опционална црна рачка и внатре. Кафепрес нуди лесно враќање, размена и 100% гаранција за враќање на парите.

Им се допаѓа и на купувачите..