• Ново
4 Винил Вуд Бо пролет за душек, близнак XL големина 79 x38
zoom_in

4 Винил Вуд Бо пролет за душек, близнак XL големина 79 x38

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Ние сме горд производител на најквалитетни душеци и извори на кутии, со највисоки стандарди во трајност, квалитет, удобност и убавина. Сите наши производи се да се осигурат дека ќе добиете само најдобри! Оваа ставка е дел од нашата холивудска колекција, ги има следниве карактеристики : оваа пролет на кутијата е уникатно дизајнирана да ви даде вид на непречена природа за спиење наменета. Фондацијата Вуд, Вејтон Бокс ги исполнува Федералните стандарди 1632 и 1633 пожарникарски код.*Бојата може да варира Вејтон, 4 "винил дрво кутија пролет за душек, близнак XL големина 79" x38 ".

Им се допаѓа и на купувачите..