• Ново
Пуфки Плус Лосион Ткиво На Лицето, Бело, 2-Слоеви, Листови По Кутија, Пакување
zoom_in

Пуфки Плус Лосион Ткиво На Лицето, Бело, 2-Слоеви, Листови По Кутија, Пакување

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Кажете збогум на испуканите ноздри и усните. Меките и смирувачки ткива третирани со лосион се одличен придружник за време на сезоната на настинка и грип. Перниците Со Воздушни Меки обезбедуваат амортизирање и дополнителна дебелина. Атрактивното, дизајнерско пакување додава малку поп на Вашите Издувања. Овие бели ткива на лицето со лосион ја смируваат вашата кожа, така што се совршени за сезони на настинка, грип и алергија. Пуфките плус ткивата на лосионот се тестирани на дерматолог за да бидат нежни. Двослојните ткива доаѓаат во декоративна рамна кутија и лесно се издаваат истовремено. Пуфки Плус Лосион Ткиво На Лицето, Бело, 2-Пли, 116 Листови По Кутија, 3 пакувања : 2 Слоја - 8,20 "х 8,40" - Бело. 3 Пакување. Мек дизајн карактеристики лосион кој ја смирува вашата кожа. Совршен за сезони на настинка, грип и алергија. Дерматолог-тестиран да биде нежен. Декоративната рамна кутија лесно се издава едно по едно.

Им се допаѓа и на купувачите..