• Ново
Обновен Apple iPod нано 7-Та Генерација 16gb Простор Греј MKN52LL А
zoom_in

Обновен Apple iPod нано 7-Та Генерација 16gb Простор Греј MKN52LL А

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Оваа ставка Е Реновиранасе Фали со голем, 2,5" дисплеј со повеќе допири, i Pod nano е совршен помошник за повеќе од само музика. Гледајте видеа со широк екран, гледајте фотографии или слушајте ги вашите омилени подкасти од Продавницата i Tunes. Вградениот педометар го трансформира i Pod nano во вашиот фитнес партнер, додека bluetooth технологијата ви овозможува да се поврзете со звучници, слушалки или стерео за автомобили. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент. *** брза Песна*** Епл Ipod нано 8-ми Генерал.

Им се допаѓа и на купувачите..